Menu

Mitochondriální medicína

MITOCHONDRIE-CHEMICKÁ TOVÁRNA VAŠEHO TĚLA 

 

ALTERNATIVNÍ LÉČBA?  MITOCHONDRIÁLNÍ MEDICÍNA!

Nevíte, co to znamená? Také se jí říká MEDICÍNA PROTI STÁRNUTÍ – ANTI-AGE MEDICÍNA, a jejím autorem je světoznámý lékař MUDr. Kučera, který má po 30 letech výzkumu takové výsledky, že se stal osobním lékařem kosmonautů připravovaných na projekt MARS 500 a lékařem pilotů britských aerolinií.

 

Jak to tedy funguje?

Nejdříve Vás vyšetříme na přístroji (původně sestrojeném pro kosmonauty), kde zjistíme míru adaptačních mechanizmů- dokážeme tím poznat nemoc dříve, než se rozvinou její příznaky. Zjistíme totiž změny v organizmu, které vedou k propuknutí různých chorob, zejména civilizačních.

Následně se pomocí preparátu s patentovaným složením „upraví“ funkce Vašich buněk, citlivost nervového systému, fungování srdce, metabolismu, rychlost stárnutí, schopnost zvládat stres, hormonální funkce, a jiné a jiné…..

Velmi zjednodušeně řečeno- zvýšením energie uvnitř buněk– ovlivněním mitochondrií- zvýšíme adaptační schopnosti těla a tím odolnost proti zátěži a nemocem.

Pokud totiž nezačnete s nápravou uvnitř buňky – neléčíte. Pouze potlačujete příznaky.
A dáváte vydělávat velkým koncernům farmaceutických firem, jejichž cílem je udržovat vás „přiměřeně“ nemocné, abyste mohli dostatečně dlouho konzumovat jejich výrobky.

Mitochondriální medicína má úspěch i u velmi závažných chorob – degenerativních, kardiovaskulárních, nádorových, hormonálních, ale i u poruch nervového systému a civilizačních onemocnění.

Ať už Vás trápí cokoliv – cukrovka, vysoký tlak, problémy se srdcem,ekzémy,deprese, autoimunitní onemocnění,…atd, dokážeme Vám pomoci.

Dovolte Vašemu tělu, aby se začalo uzdravovat

Chráníme váš vnitřní vesmír

CENA:  600,- Kč za vyšetření, 400,- Kč za kontrolní vyšetření (cca po 3 měsících)