Menu

Hyaplazma

PLAZMALIFTING V KOMBINACI S HYDRATACÍ KYSELINOU HYALURONOVOU

Naše pleť trpí nejen procesy stárnutí, ale i vysušením. Sluníčko, klimatizace, nebo naopak přetopené místnosti, bazény, moře, suchý vzduch a do toho nějaký ten alkohol….Výsledkem je urychlené stárnutí pleti. Hydratační krémy ani maska nikdy neproniknou dostatečně hluboko. Stárnete. Tvoří se ošklivé vrásky a pleť je povadlá, ztrácí se kontury.

 

PLAZMATERAPIE-procedura Hollywoodských hvězd

Hyaplazma  kombinuje dvojí účinek hydratačního séra a růstových faktorů z vlastní krevní plazmy. Silná hydratace speciálním sérem čisté kyseliny hyaluronové aplikované technikou jemných mikrovpichů, v kombinaci s živými trombocyty izolovanými z Vaší krevní plazmy působí jako nejsilnější biologický stimulátor regenerace pleti i podkoží.

Účinky:

-zlepšení struktury pleti
-vyhlazení vrásek
-redukce kruhů pod očima
-nastartování procesu přirozeného omlazování
-zvýšená hydratace, lepší výživa a prokrvení
-hloubková regenerace, zpomalení stárnutí
-zlepšení akné a jizviček
-okamžitý efekt hydratace a dlouhodobý efekt regenerace

Růstové faktory a trombocyty stimulují tvorbu kolagenu, elastinu a nových-zdravých buněk, tvorbu nových krevních kapilár (lepší metabolismus) a hyaluronka pleť hydratuje (okamžitě vyhladí vrásky)

Nejenže mizí vrásky, ale pleť je i výrazně odolnější, zpomalí se proces stárnutí a vylepší se i textura pleti, akné, jizvičky apod. Procedura je téměř bezbolestná, provádí se metodou mikrovpichů,trvá asi 1 a půl hodiny a je cenově dostupná.

Biologická metoda bez rizika alergií, lze použít na oči, obličej, krk, dekolt, ruce, strie.

 

CENA: 4.000,- Kč (jednotná cena, bez ohledu na velikost ošetřené oblasti)

Čeho lze dosáhnout:

před a po