Menu

Kosmetika

AKNÉ, JIZVIČKY

OMLAZENÍ A HYDRATACE

PIGMENTOVÉ SKVRNY


 

AKNÉ, JIZVIČKY

Akné je onemocnění kůže spojené s nadměrnou tvorbou mazu, ucpáním pórů a následným pomnožením bakterií a vyvoláním zánětlivé reakce. Souvisí s hormonálními změnami, složením stravy, typem kůže, genetickými vlivy, ale i se stresem.

AKNÉ řešíme několika metodami, event. jejich kombinací:

MIKROJEHLIČKOVÁNÍ dermaperem – efektivní metoda, která řeší více problémů najednou. Vrásky, povadlou či zjizvenou pleť, hrubý povrch pleti, i akné a jizvičky. Mikrovpichy způsobí aktivaci kolagenu, a zároveň umožní průnik speciálního séra plošně do hlubších vrstev pokožky. Používáme speciální sérum na akné, které zklidňuje a hojí a upravuje funkci mazových žláz. Metodu lze kombinovat s aplikací masky (na míru klientce), či s plazmaliftingem (hojivý a omlazující efekt)

MEZOTERAPIE – aplikace regulačního a protizánětlivého séra, kdy dermarolerem či jehlami vytvoříme kanálky, kterými pak sérum proniká do hlubších vrstev pokožky a tam přirozeně ovlivní metabolismus kůže.

Cena: od 1.500,-Kč

OMLAZENÍ A HYDRATACE

Kombinujeme metody MEZOTERAPIE, aplikace sér kanálky vytvořenými DERMAROLEREM, GALVANOTERAPII, a MASKY- certifikované lékařské -vyživující, zklidňující či hydratační, dle typu pleti.

Cena: od 700,- Kč

PIGMENTOVÉ SKVRNY

Aplikuje se injekčně sérum přímo do skvrny mezi melanocyty, které produkují pigment, a zároveň povrchově- na skvrnu- kyselina mandlová. Dojde k synergickému účinku blokády tvorby nového pigmentu a vybělení již vzniklého. Ošetřené místo po aplikaci séra zrůžoví a po cca týdnu se jemnými šupinkami vyloupne. Nově vzniklá pokožka je již bez pigmentu.

Procedura trvá cca 30 minut, je neinvazivní, sérum se aplikuje pouze do skvrny, ne na celý obličej. Terapii je vhodné provádět na podzim nebo v zimě, protože je nezbytně nutné nevystavovat pleť slunečním paprskům.

Pokud je pigmentových skvrn více, je vhodné procedury rozložit do více sezení.

CENA: od 500,- Kč (v závislosti na velikosti ošetřované oblasti a typu použitého séra)