Menu

Tělo

Odstranění špíčků, lymfa, detox

  • Injekční lipolýza
  • Aqualyx lipomodelování
  • Rázová vlna a V Actor
  • Hollywood Wraps Slim
  • Hollywood wraps Detox
  • Analýza metabolických funkcí

Dekolt, paže a ruce – omlazení


 

Odstranění špíčků na břiše, bocích, stehnech

INJEKČNÍ LIPOLÝZA

Lipolýza je metoda, kdy se injekční stříkačkou vpravuje do podkoží (kde se vyskytují tukové buňky), speciální látka, která pomalu a šetrně rozpouští tuk. Je vhodná tam, kde klientka nechce podstoupit invazivní zákrok (liposukce), nebo tam, kde jde o nepravidelně uložené tukové polštářky. Zejména na bříšku, na bocích, pod podprsenkou na zádech, oblast kolem kolen, horní část paží, nebo vzdorující tukové polštářky a v horní části stehen.

Více ZDE 

CENA: Od 2.500,- (v závislosti na velikosti ošetřované oblasti)

AQUALYX  LIPOMODELACE

Jediná lékařská certifikovaná metoda korekce lokálního nahromadění tuku. Speciální jehlou Lipoinject se zavede do podkoží- do tukové vrstvy- koktejl látek, které narušují celistvost buněk a tím redukují tukovou vrstvu.
Vhodné pro klienty, kteří nechtějí podstoupit liposukci.

Více ZDE 

CENA:  od 4.000,- (v závislosti na velikosti ošetřované oblasti)

RÁZOVÁ VLNA

Akusticko- mechanická  vlna, aplikovaná speciálním nástavcem tzv. „nastřílí“ do podkoží tisíce pulsů a tím narušuje strukturu tukových buněk. Dojde k vyplavení tuku, zrychlení metabolismu a zvýšení prokrvení – tedy k rychlému odplavení tukových molekul a zároveň k vypnutí kůže a zvýšení elasticity.
Nejčastěji používáme na stehnech,zadečku, břiše, a na zpevnění paží

Více ZDE

CENÍK : od 1.500,- Kč za proceduru (v závislosti na velikosti ošetřované oblasti)

V-ACTOR®

umožňuje cílenou aplikaci pneumaticky generovaných vibračních pulzů do tkáně. Mikrocirkulace se zlepšuje kompresí a dekompresí a metabolické odpadní produkty a toxiny jsou odstraněny prostřednictvím krevního a  lym-fatického systému. Dojde tedy ke zmenšení objemu a k „ozdravění“ tkáně.

Cena: ZDARMA jako součást ošetření rázovou vlnou

 

HOLLYWOOD WRAPS SLIM

Body Wraps jsou tělové zábaly ve formě wrapu – bandáže namočené do speciálního bahna obohaceného o minerály. Metoda wrapu pochází z Americké Floridy, kde se tyto zábaly používají snad všechny Hollywoodské hvězdy. V USA se tato metoda wrapu používá více než 20 let. Metoda Body Wraps Slim trvá cca hodinu. Úbytek na objemu až několik cm již po první proceduře, navíc se zlepší kvalita a elasticita pokožky.

Více ZDE

CENÍK : od 990 Kč (v kombinaci s jinou metodou se cena snižuje – viz „BALÍČKY A AKCE“)

3 bez pozadíDETOXIKAČNÍ ZÁBALY – BODY WRAPS DETOX

Body Wraps Detox je metoda, která byla speciálně vyvinuta pro detoxikaci organismu (odstranění nebezpečných toxických látek v těle). Metoda Body Wraps Detox posiluje Váš imunitní systém a tím zabraňuje opakovaným nemocím, odstraňuje únavu, deprese, bolesti hlavy. Pomáhá léčit lupenku, ekzémy, problematickou pleť.
Posílením funkce lymfatického systému a metabolických funkcí kůže dojde i ke zmenšení objemu tělesných partií.

Více ZDE

CENA : od 990 Kč (v kombinaci s jinou metodou se cena snižuje – viz „BALÍČKY A AKCE“)

ANALÝZA METABOLICKÝCH FUNKCÍ

Snažíte se zhubnout a pořád to nejde?
Řeknu Vám PROČ a hlavně JAK DÁL. Měřením na přístroji Kardivar Vám odhalí jak funguje Váš metabolizmus a další cenné informace o fungování vašeho těla (stav srdce, cév, trávení, hormonů, imunity a úroveň stresu) a také rychlost stárnutí.

Více ZDE

CENA: 600 ,- Kč za vyšetření


 

Celulitida

JAKÉKOLIV KOMBINACE NÍŽE UVEDENÝCH METOD – INDIVIDUÁLNĚ NASTAVENÉ CENOVĚ VÝHODNÉ BALÍČKY: OBJEDNEJTE SE NA BEZPLATNOU KONZULTACI ZDE

LÉČBA CELULITIDY RÁZOVOU VLNOU

Poměrně nová metoda, která vás definitivně zbaví celulitidy, a zároveň i výrazně vypne a zpevní pokožku a podkoží. Výsledky jsou viditelné již po první aplikaci. Kromě celulitidy se používá i na strie, vypnutí svalové a vazivové tkáně a zmenšení obvodu ošetřovaných oblastí. V kůži a podkoží se zvýší pružnost a výrazně se zlepší struktura podkoží- tukových buněk. Ošetření je bezbolestné, na postiženou oblast (zadeček, stehna) se nanese gel, koncovka pistole rázové vlny „nastřílí“ do kůže a podkoží několik tisíc „pulsů“.

VÍCE ZDE

CENÍK: ORIENTAČNÍ CENA od 800 Kč

V ACTOR

Přístroj, který podporuje lymfodrenáž, používá se po ošetření rázovou vlnou.
Fyziologické vibrace při frekvenci až do 35 Hz působí jako nejsilnější hnací sila mikrocirkulačních procesů. Tato jemná rezonance způsobuje, že jsou živiny dodávány a vraceny nejmenšími cévami a lymfatickými kanály okolního mezibuněčného prostoru. Svalové vibrace také zlepšují lymfatickou drenáž. Nejmenší lymfatické kanály se otevírají -může se zmenšit lymfatický otok, který celulitidu často provází.

V-ACTOR® umožňuje cílenou aplikaci pneumaticky generovaných vibračních pulzů do tkáně. Mikrocirkulace se zlepšuje kompresí a dekompresí a metabolické odpadní produkty a toxiny jsou odstraněny prostřednictvím krevního a  lym-fatického systému. Dojde tedy ke zmenšení objemu a k „ozdravění“ tkáně.

Cena: – ZDARMA – jako součást ošetření rázovou vlnou

 

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Speciální masáž zaměřená na „rozbití“ shluků tukových buněk a uvolnění mezibuněčného prostoru tak, aby mohlo dojít k obnovení metabolizmu, proudění lymfy v podkoží a detoxikaci. Vede k vyhlazení kůže a zmenšení objemu. Používáme vysoce koncentrovaný éterický olej, který prohřeje tkáň a podpoří výše popsaně procesy.

CENÍK: ORIENTAČNÍ CENA od 500 Kč do 1 000 Kč, (pokud je součástí balíčků : od 0 do 300 Kč)

 

HOLLYWOODSKÉ ZÁBALY (BODY WRAPS)

Body Wraps jsou tělové zábaly ve formě wrapu. Metoda wrapu pochází z Americké Floridy, kde se tyto zábaly používají snad všechny Hollywoodské hvězdy. V USA se tato metoda wrapu používá více než 20 let. Díky metodě wrapů se rychle, bezbolestně a bez větší námahy zbavíte svého problému. Metoda Body Wraps Anticellulite trvá cca 120 min (měření, wrapování do speciálních bandáží, klid na lůžku v zábalu a speciální anticelulitidní masáž). Úbytek na objemu až několik cm již po první proceduře.

Více ZDE

CENÍK : od 990 Kč (v kombinaci s jinou metodou se cena snižuje – viz „BALÍČKY A AKCE“)

 

INJEKČNÍ LIPOLÝZA STEHEN

Lipolýza je metoda, kdy se injekční stříkačkou vpravuje do podkoží (kde se vyskytují tukové buňky), speciální látka, která pomalu a šetrně rozpouští tuk. Je vhodná tam, kde klientka nechce podstoupit invazivní zákrok(liposukce), nebo tam, kde jde o nepravidelně uložené tukové polštářky. Zejména oblast kolem kolen, ohraničené výraznější lokální hrbolky, nebo vzdorující tukové polštářky na bocích a v horní části stehen.

více ZDE

CENÍK : cena od 2 000 Kč, závisí na velkosti ošetřené oblasti

 

LIPOLYTICKÁ MEZOTERAPIE, lipolýza Alidya

Celoplošné ošetření stehen a zadečku speciálním válečkem s mikrojehličkami nebo injekční technikou,, vytvoření mikrokanálků, kterými se pak aplikuje látka rozpouštějící tuk(1.fáze) a následně koktejl látek obsahující vitamíny, minerály, proteiny, hydratační a detoxikační složky(2.fáze)Téměř bezbolestná vysoce účinná metoda,rozpouští podkožní tuk, stimuluje produkci nového kolagenu a elastinu a plošnou hydrataci.

Lipolýza Alidya

Jediná patentovaná metoda na injekční terapii celulitidy a lipodystrofii. Do podkoží se aplikuje  sérum, které rozpouští tuk, a odvádí toxické látka z podkoží, obnoví se mikrocirkulace a správný metabolismus tukových buněk.

Více ZDE

CENÍK : od 2 200 Kč (v závislosti na velikosti ošetřované plochy a použitém přípravku)


 

Dekolt, paže a ruce – omlazení

NEINVAZIVNÍ LIFTING PROTÉGE ELITE

Duální energie –monopolární radiofrekvence s ultrazvukem způsobí výrazné vypnutí pokožky a novotvorbu kolagenních vláken. Způsobí hloubkové omlazení –  obnovu elastinu, hydrataci a dlouhodobý liftingový efekt (až 3 roky).
Lze aplikovat na paže, ruce, oblast kolem kolen, dekolt.

Více ZDE

CENA:  od 3.000,- (v závislosti na velikosti ošetřované oblasti)

INJEKČNÍ LIPOLÝZA

Lipolýza je metoda, kdy se injekční stříkačkou vpravuje do podkoží (kde se vyskytují tukové buňky), speciální látka, která pomalu a šetrně rozpouští tuk. Je vhodná tam, kde klientka nechce podstoupit invazivní zákrok (liposukce), nebo tam, kde jde o nepravidelně uložené tukové polštářky. V oblasti kolen nebo horní části paží zmenší objem, pak je vhodné ošetřit povislou pokožku rázovou vlnou či radiofrekvencí

Více ZDE

CENA: Od 2.500,- (v závislosti na velikosti ošetřované oblasti)

 

PRP – PLAZMALIFTING – omlazení vlastní plazmou

Biologická, naprosto přírodní metoda podložená dlouholetým lékařským výzkumem, při které používáme látky (buněčné růstové faktory, epidermální a vaskulární růstové faktory, hojivé faktory apod.) šetrně izolované z Vaší plazmy- z části bohaté na trombocyty.

Omlazení plazmou – účinky: vyhlazení vrásek, novotvorba kolagenu, hydratace, omlazení, regenerace, léčba ztenčelé kůže,
vypnutí a podpora tvorby vaziva.

Více ZDE

CENA:  3.000,- Kč

 

VÝPLNĚ PLAZMAGELEM – hluboké vrásky, objem

Plazmagel je BIOLOGICKÁ VÝPLŇ vytvořená z vlastní krevní plazmy, která má podobné vlastnosti a hustotu jako kyselina hyaluronová.
Nejprve se odebere krev, z ní se centrifugací oddělí plazma od červené složky,a z plazmy následným zahříváním a zchlazením postupně vyrobíme tělu vlastní ( biologický ) regenerační gel.
Gel aplikujeme na hřbety rukou, kde je ztenčená( tzv. „papírová“) kůže,event.na krk,zde je efekt okamžitý a velice výrazný.
Plazmagel není jen výplň, je to zároveň úžasný regenerační materiál, který uvnitř Vaší pokožky spustí proces tvorby nových zdravých buněk, kolagenu, krevních kapilár, regenerace a obnovy.

Více ZDE

CENA:  od 7.000,- Kč  (v závislosti na velikosti ošetřované oblasti)

 

MEZOTERAPIE

Šetrná a bezbolestná metoda omlazení pokožky, kdy lékař do svrchní vrstvy kůže  injekcemi s mikrojehličkou aplikuje vysoce účinnou směs vitamínů, aminokyselin, koenzymů a hlavně kyseliny hyaluronové.

Efekt vypnutí, vyhlazení, výživy a hydratace pleti je okamžitý a dlouhodobý, obvykle doporučujeme cca 3-6 sezení.

Více ZDE

CENA:  3.000,- Kč

V- ACTOR

Přístroj, který podporuje lymfodrenáž ,používá se po ošetření rázovou vlnou nebo v kombinaci s jinými metodami.
Fyziologické vibrace při frekvenci až do 35 Hz působí jako nejsilnější hnací sila mikrocirkulačních procesů. Tato jemná rezonance způsobuje, že jsou živiny dodávány a vraceny nejmenšími cévami a lymfatickými kanály okolního mezibuněčného prostoru. Svalové vibrace také zlepšují lymfatickou drenáž. Nejmenší lymfatické kanály se otevírají -může se zmenšit lymfatický otok, který celulitidu často provází.

V-ACTOR® umožňuje cílenou aplikaci pneumaticky generovaných vibračních pulzů do tkáně. Mikrocirkulace se zlepšuje kompresí a dekompresí a metabolické odpadní produkty a toxiny jsou odstraněny prostřednictvím krevního a  lym-fatického systému. Dojde tedy ke zmenšení objemu a k „ozdravění“ tkáně.

CENA: 500,- Kč

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Speciální masáž zaměřená na „rozbití“ shluků tukových buněk a uvolnění mezibuněčného prostoru tak, aby mohlo dojít k obnovení metabolizmu, proudění lymfy v podkoží a detoxikaci.Vede k vyhlazení kůže a zmenšení objemu. Používáme vysoce koncentrovaný éterický olej, který prohřeje tkáň a podpoří výše popsaně procesy.

CENA: od 500 Kč do 1 000 Kč (pokud je součástí balíčků : od 0 do 300 Kč)

 

HOLLYWOODSKÉ ZÁBALY (BODY WRAPS)

Body Wraps jsou tělové zábaly ve formě wrapu Body– bandáže namočené do speciálního bahna obohaceného o minerály. Metoda wrapu pochází z Americké Floridy, kde se tyto zábaly používají snad všechny Hollywoodské hvězdy. V USA se tato metoda wrapu používá více než 20 let. Díky metodě wrapů se rychle, bezbolestně a bez větší námahy zbavíte svého problému.

Více ZDE 

CENA : od 990 Kč (v kombinaci s jinou metodou se cena snižuje – viz „BALÍČKY A AKCE“)

RADIOFREKVENČNÍ LIFTING S ULTRAZVUKEM

Duální energie – monopolární radiofrekvence s ultrazvukem způsobí výrazné vypnutí pokožky a novotvorbu kolagenních vláken. Způsobí hloubkové omlazení –  obnovu elastinu, hydrataci a dlouhodobý liftingový efekt (až 3 roky.)
Ošetřujeme krk a dekolt, délka procedury je cca hodina a půl, výborné výsledky při kombinaci s plazmaliftingem.

Více ZDE

CENA:  od 3.000,- (v závislosti na velikosti ošetřované oblasti)

 

PRP – PLAZMALIFTING – omlazení vlastní plazmou

Biologická, naprosto přírodní metoda podložená dlouholetým lékařským výzkumem, při které používáme látky (buněčné růstové faktory, epidermální a vaskulární růstové faktory, hojivé faktory apod.) šetrně izolované z Vaší plazmy- z části bohaté na trombocyty.

Omlazení plazmou – účinky: vyhlazení vrásek, novotvorba kolagenu, hydratace, omlazení, regenerace, léčba ztenčelé kůže,
vypnutí a podpora tvorby vaziva

Více ZDE 

CENA:  3.000,- Kč

 

MEZOTERAPIE

Šetrná a bezbolestná metoda omlazení pokožky, kdy lékař do svrchní vrstvy kůže  injekcemi s mikrojehličkou aplikuje vysoce účinnou směs vitamínů, aminokyselin, koenzymů a hlavně kyseliny hyaluronové.

Efekt vypnutí, vyhlazení, výživy a hydratace pleti je okamžitý a dlouhodobý, obvykle doporučujeme cca 3-6 sezení.

Více ZDE

CENA:  3.000,- Kč

DETOXIKAČNÍ ZÁBALY – BODY WRAPS DETOX

Body Wraps Detox je metoda, která byla speciálně vyvinuta pro detoxikaci organismu (odstranění nebezpečných toxických látek v těle). Metoda Body Wraps Detox posiluje Váš imunitní systém a tím zabraňuje opakovaným nemocím, odstraňuje únavu, deprese, bolesti hlavy. Pomáhá léčit lupenku, ekzémy, problematickou pleť.
Posílením funkce lymfatického systému a metabolických funkcí kůže dojde i ke zmenšení objemu tělesných partií.

Více ZDE

CENA : od 990 Kč (v kombinaci s jinou metodou se cena snižuje – viz „BALÍČKY A AKCE“)

ANALÝZA METABOLICKÝCH FUNKCÍ

Snažíte se zhubnout a pořád to nejde?
Řeknu Vám PROČ a hlavně JAK DÁL. Měřením na přístroji Kardivar Vám odhalí jak funguje Váš metabolizmus a další cenné informace o fungování vašeho těla (stav srdce, cév, trávení, hormonů, imunity a úroveň stresu) a také rychlost stárnutí.

Více ZDE

CENA: 600 ,- Kč za vyšetření