Menu

NOVÁ METODA:

Plastika očních víček – PLEXR

Nová, naprosto bezpečná a bezbolestná metoda liftingu -plastiky dolních i horních víček, neinvazivní metodou
Výhody: bez řezání- bez jizev -bez narkózy – bez modřin – bez obvazů. Rychlý,bezpečný zákrok,který má stejné výsledky jako chirurgická metoda,ale rychlejší rekonvalescenci. klient se může hned po zákroku vrátit k běžným aktivitám.

Přístroj Plexr funguje na principu ionizace plynů a tím vytvoření plazmového výboje mezi ošetřovanou oblastí a přístrojem. Zákrok probíhá metodou liftingu „bod po bodu“, klient necítí bolest, jen „štípnutí“. Na ošetřené oblasti je cca týden stroupek, již druhý den po zákroku lze použít make-up.

AKCE: až do konce roku zaváděcí cena 6.000,- Kč (horní nebo dolní víčka, včetně konzultace, anest.krému, kontroly a případné korekce)

Pro bližší info volejte: 725 770 939

PŘED                                                                PO  (týden po zákroku)

11 + 7 =

Akce (Balíčky)

Akce  „oči bez vrásek“

1.)  Přijďte vyzkoušet za akční cenu 1.500,- Kč  BIOLIFTING očního okolí jemnými biodermálními nitěmi !
Mikroinvazivní,rychlá a bezbolestná metoda, která má však vysoký efekt, aplikace nitek je prováděna akupunkturní metodou,efekt je okamžitě viditelný.Výsledkem je vypnutá pleť-nitky mají stimulační efekt,podporují tvorbu kolagenu a zároveň přímý liftingový efekt

Pro více informací či konzultaci (rezervaci termínu)volejte na 725 770 939, nebo se zaregistrujte svým mailem a telefonem zde:

AKCE "oči bez vrásek"

15 + 4 =

Lednová  akce

1.)  FACELIFTING  za akční cenu a k tomu novoroční dárek ZDARMA: Aplikace kys.hyaluronové -celý obličej
Lékařský neinvazivní facelift – viz: https://www.dipuramed.cz/neinvazivni-facelifting/  (běžná cena 5.000,- za 2-hodinovou proceduru, nyní 4.000,- Kč)  a k tomu zdarma hloubková hydratace a vypínání gelovou kys.hyaluronovou-viz: https://www.dipuramed.cz/aquabalance/  (běžná cena  3.000,- Kč) Ušetříte 4.000 za  proceduru!

Pro více informací či konzultaci (rezervaci termínu)volejte na 725 770 939, nebo se zaregistrujte svým mailem a telefonem zde:

Před

Po

Před

Po

AKCE LEDEN

5 + 9 =

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Kde:   ordinace KUTNÁ HORA,budova staré polikliniky Hornická 209

Kdy:  pátek, 30.9.,2016,   od 10.00 do 20.00 hodin

Přijďte se zeptat na cokoliv, co Vás zajímá o Estetické medicíně a lékařské kosmetice –  metody, prezentace, konzultace zdarma, 3D metoda zobrazení vrásek, jak na celulitidu, co je plazmalifting ,anti-age medicína…..atd.

Možnost zakoupení procedur a balíčků s výraznou slevou!

AKČNÍ BALÍČEK NA ZÁŘÍ

Vraťte své pleti zpět svěžest a hydrataci po letních měsících!
Léto je sice fajn, ale kůže dostává zabrat. Proto při konzultaci a započetí procedury Plazmalifting či Hyaplazma v ZÁŘÍ dostáváte od nás PÁTOU proceduru zdarma.

Pro více informací či konzultaci (rezervaci termínu)volejte na 725 770 939, nebo se zaregistrujte svým mailem a telefonem zde:

AKCE ZÁŘÍ – Plazmalifting, Hyaplazma

13 + 3 =