Menu

Celulitida

1) LÉČBA CELULITIDY RÁZOVOU VLNOU A V-ACTOREM

2) MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

3) HOLLYWOODSKÉ ZÁBALY (BODY WRAPS)

4) INJEKČNÍ LIPOLÝZA

5) LIPOLYTICKÁ MEZOTERAPIE

6) PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

LÉČBA CELULITIDY RÁZOVOU VLNOU

Poměrně nová metoda, která vás definitivně zbaví celulitidy, a zároveň i výrazně vypne a zpevní pokožku a podkoží. Výsledky jsou viditelné již po první aplikaci. Kromě celulitidy se používá i na strie, vypnutí svalové a vazivové tkáně a zmenšení obvodu ošetřovaných oblastí. V kůži a podkoží se zvýší pružnost a výrazně se zlepší struktura podkoží- tukových buněk. Ošetření je bezbolestné, na postiženou oblast (zadeček, stehna) se nanese gel, koncovka pistole rázové vlny „nastřílí“ do kůže a podkoží několik tisíc „pulsů“.

NEBO JAKÁKOLIV KOMBINACE VÝŠE UVEDENÝCH METOD – INDIVIDUÁLNĚ NASTAVENÉ CENOVĚ VÝHODNÉ BALÍČKY!!!

OBJEDNEJTE SE NA BEZPLATNOU KONZULTACI ZDE

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Speciální masáž zaměřená na „rozbití“ shluků tukových buněk a uvolnění mezibuněčného prostoru tak, aby mohlo dojít k obnovení metabolizmu, proudění lymfy v podkoží a detoxikaci. Vede k vyhlazení kůže a zmenšení objemu. Používáme vysoce koncentrovaný éterický olej, který prohřeje tkáň a podpoří výše popsaně procesy.

ORIENTAČNÍ CENA
od 500 Kč do 1 000 Kč
(Pokud je součástí balíčků:
od 0 do 300 Kč)

HOLLYWOODSKÉ ZÁBALY (BODY WRAPS)

Body Wraps jsou tělové zábaly ve formě wrapu. Metoda wrapu pochází z Americké Floridy, kde se tyto zábaly používají snad všechny Hollywoodské hvězdy. V USA se tato metoda wrapu používá více než 20 let. Díky metodě wrapů se rychle, bezbolestně a bez větší námahy zbavíte svého problému. Metoda Body Wraps Anticellulite trvá cca120 min (měření, wrapování do speciálních bandáží, klid na lůžku v zábalu a speciální anticelulitidní masáž, ). Úbytek na objemu až několik cm již po první proceduře.

od 990 Kč (v kombinaci s jinou metodou se cena snižuje – viz „BALÍČKY A AKCE“)

INJEKČNÍ LIPOLÝZA STEHEN

Lipolýza je metoda, kdy se injekční stříkačkou vpravuje do podkoží (kde se vyskytují tukové buňky), speciální látka, která pomalu a šetrně rozpouští tuk. Je vhodná tam, kde klientka nechce podstoupit invazivní zákrok(liposukce), nebo tam, kde jde o nepravidelně uložené tukové polštářky. Zejména oblast kolem kolen, ohraničené výraznější lokální hrbolky, nebo vzdorující tukové polštářky na bocích.

Objednejte se na bezplatnou konzultaci ZDE

cena od 1 500 Kč, závisí na velkosti ošetřené oblasti

LIPOLYTICKÁ MEZOTERAPIE

Celoplošné ošetření stehen a zadečku speciálním válečkem s mikrojehličkami, vytvoření mikrokanálků, kterými se pak aplikuje látka rozpouštějící tuk(1.fáze) a následně koktejl  látek obsahující vitamíny, minerály, proteiny,  hydratační  a detoxikační složky(2.fáze)Téměř bezbolestná vysoce účinná metoda, stimuluje produkci nového kolagenu a elastinu a plošnou hydrataci.

od 250,- Kč
(v rámci BALÍČKŮ zdarma)

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

Pomáhá při redukci celulitidy pomocí detoxikace – urychluje vylučování odpadních látek z těla a tím regeneruje podkožní vrstvu, zlepšuje prokrvení, zbavuje lymfatických otoků.

od 250,- Kč
(v rámci BALÍČKŮ zdarma)